Drzwi MARTOM2020-07-06T20:50:33+02:00

Drzwi MARTOM

Wyróżniaj się lub zgiń – jest to klucz do rozwoju w erze morderczej konkurencji. Firma Martom opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa. Ostatnim przykładem jest nowatorska technologia SIMPLE ELEGANCE, drzwi pasywne PASSIVE oraz skonstruowanie nowej ościeżnicy aluminiowej.

DRZWI MARTOM

Drzwi są wizytówką naszego domu. Stanowią zapowiedź tego, co jest wewnątrz.

Są ambasadorem i równocześnie strażnikiem ogniska domowego.

Zanim przekroczy się próg domu, ma się do czynienia właśnie z nimi. To drzwi witają naszych gości.

Zobacz także okna Lubartów z naszej oferty Oknoplast

Drzwi MARTOM PASSIVE

Drzwi 90 PASSIVE to produkty z segmentu PREMIUM PLUS dlatego Spełniają one, a nawet wyraźnie przewyższają ekstremalnie rygorystyczne wymogi dla domów pasyw-nych. Rewelacyjne parametry cieplne drzwi PASSIVE stawiają je w gronie zdecydowanych liderów na rynku.

passive drzwi Martom
Właściwości drzwi Martom Lubartow

Drzwi MARTOM ARKTIC

Standard 72 ARKTIC to drzwi z segmentu PREMIUM. Posiadają znakomite właściwości izolacyjne i są dedykowane do domów budowanych w najwyższym standardzie cieplnym. Martom ARKTIC spełniają wyśrubowane normy ustalone dla domów energooszczędnych

Drzwi Martom właściwości
Właściwości drzwi Arktic MArtom

Drzwi MARTOM NORDIC

Drzwi 55 NORDIC jest produktem z segmentu MEDIUM dedykowanym do domów o wysokim i normalnym standardzie energetycznym. Większość nowych domów w Polsce jest budowana właśnie w takich standardach energetycznych.

Nordic Martom Lubartów
Lubartów Nordic Martom

Drzwi MARTOM OPTIMAL

55 OPTIMAL są to drzwi z segmentu STANDARD w bardzo przystępnej cenie. OPTIMAL jest proponowany do domów o normalnym i niskim standardzie ener-getycznym. OPTIMAL cieszy się dużym powodzeniem wśród Klientów remontujących starsze budynki, których standard cieplny nie jest bardzo wysoki. Są to również idealne drzwi do pomieszczeń nieogrzewanych lub słabo ogrzewanych takich jak garaż lub pomieszczenie gospodarcze, gdy ważny jest atrakcyjny wygląd i trwałość.

Martom Optimal Lubartów
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top