Bramy garażowe HORMANN2020-07-06T20:37:31+02:00

Bramy garażowe HÖRMANN

Zgodnie z ideą założyciela firmy marka Hörmann jest do dzisiaj symbolami gwarancją najwyższej jakości. Ponad 80 lat doświadczenia w produkcji ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy bram i napędów – dzięki tym niepodważalnym faktom rodzinne przedsiębiorstwo Hörmann zajmuje najwyższą pozycję wśród producentów bram i napędów na rynku europejskim. Dlatego podejmując decyzję o zakupie bramy segmentowej, nasi Klienci mają poczucie trafnie dokonanego wyboru.

BRAMY GARAŻOWE HÖRMANN

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają nawet o 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne.

Do bramy dobierz też odpowiednie drzwi zewnętrzne.

Bramy segmentowe HÖRMANN

Wszystkie istotne komponenty bram i napędów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność, a dla bezpieczeństwa naszych Klientów – badane i certyfikowane przez nie-zależne i akredytowane instytucje.

Produkcja odbywa się w Niemczech zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001, a produkty wytwarzane w tym systemie spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top