Okna2020-07-04T17:59:23+02:00

Okna

Okna OKNOPLAST to połączenie najlepszych parametrów technicznych, dzięki którym dom zyskuje odpowiednią dawkę światła, zachowuje wytworzone ciepło i staje się odporny na ewentualne próby włamania.

OKNA

Okna OKNOPLAST przeznaczone są zarówno do domów o tradycyjnej, jak i pasywnej zabudowie.

W każdym z nich tworzą oryginalny design i komfort zdolny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających domowników. Więcej światła, ciepła, bezpieczeństwa i piękna?

Poznaj okna OKNOPLAST i ciesz się tym, co najlepsze dla Twojego domu.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna.

Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel to produkt nowej generacji, w tworzeniu którego wykorzystaliśmy zarówno najbardziej trwałe materiały, jak i nowoczesne projekty zgodne z obowiązującymi współcześnie trendami.

Dzięki temu w oknach Pixel znajdziesz udoskonalony profil pozbawiony sztampowych zaokrągleń, duże przeszklenia, które wprowadzą do wnętrza domu zdecydowanie większą ilość światła oraz szereg dodatków, które spotęgują całe piękno okien – na przykład możliwość samodzielnego wyboru koloru skrzydeł.

W tym także nowoczesny, ruchomy słupek z klamką centralną, dzięki któremu obsługa okien Pixel jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

W oknach szukasz dużych przeszkleń, które rozjaśnią nawet najciemniejszy kąt Twojego salonu?

W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na okna Prolux, bo to w ich przypadku stworzyliśmy innowacyjną konstrukcję, w której umieściliśmy szyby o bardzo dużej powierzchni.

To za ich sprawą do domu dociera większa ilość światła, a hałas nawet najbardziej ruchliwej ulicy?

On nie będzie Ci straszny, bo okna Prolux, właśnie dzięki wysokogatunkowemu rodzajowi szkła, posiadają cechy izolacyjności akustycznej.

W nich znajdziesz również uszczelki, które montowane w narożach listw przyszybowych poprawiają zdolność zachowania ciepła we wnętrzu domu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Atrakcyjna izolacyjność termiczna to domena okien Winergetic Premium, których największą cechą jest właśnie energooszczędność.

Masz dość stale rosnących rachunków za ogrzewanie?

Winergetic Premium Ci pomogą – głównie za sprawą trwałej, udoskonalonej konstrukcji, grubszemu pakietowi szybowemu i szeregu uszczelek, które chronią dom przed uciekającym ciepłem i zimnem próbującym dostać się do jego wnętrza.

Co więcej, okna Winergetic Premium to również przykład innowacyjnego designu wyrażonego w zaokrąglonym od zewnętrznej części profilu, który doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną aranżację wielokrotnie zwiększając jej piękno.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive to innowacyjność do potęgi, wyrażona już w samym zastosowaniu materiału o najlepszych właściwościach termicznych na świecie – aerożelu.

To on sprawia, że okna Winergetic Premium Passive cechują się atrakcyjnym parametrem przewodzenia ciepła i swoje zadanie wykonują doskonale również w zabudowaniach pasywnych.

Winergetic Premium Passive charakteryzują się niezwykłą trwałością, której efektem jest odporność okien zarówno na niekorzystne działanie czynników pogodowych, jak i ewentualnych odwiedzin nieproszonych gości.

Co więcej, ich smukły profil i możliwość wyboru koloru skrzydeł spośród kilkunastu wariantów sprawia, że okna Winergetic Premium Passive odnajdują się w każdym aranżacyjnym środowisku.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Dla zwolenników klasycznych, eleganckich rozwiązań designerskich i funkcjonalności pod względem parametrów technicznych mamy coś specjalnego – okna Koncept.

To w nich umieściliśmy wszystkie niezbędne elementy z tych, wymienionych wcześniej tworząc optymalne osiągi w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej oraz bezpieczeństwa.

W ilości światła dostarczanego do wnętrza domu okna Koncept wybiegają jednak daleko w przód, bo wyposażone są w ekstremalnie duże przeszklenia, które doskonale komponują się z równie jasnymi drzwiami tarasowymi HST, tworząc zestaw idealny nie tylko do minimalistycznych, nowoczesnych i przejrzystych wnętrz.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top