Bramy garażowe Dekedo2020-07-06T20:30:27+02:00

Bramy garażowe Dekedo

Jakość premium i wysoka funkcjonalność – to najprostsza charakterystyka bramy segmentowej Dekedo. Model zaprojektowany został z dbałością o każdy detal. Ta staranność widoczna jest nie tylko w atrakcyjnej stylistyce bramy, ale również jej wysokiej jakości użytkowej.

BRAMY GARAŻOWE DEKEDO

Brama segmentowa Oknoplast Dekedo stanowi idealne rozwiązanie dla garaży o szerokości od 2250 do 5500 mm, zarówno nowo budowanych, jak i przeznaczonych do renowacji. Konstrukcja z paneli o grubym rdzeniu (45 mm), wykonanych z twardej pianki poliuretanowej.

Do bramy dobierz też odpowiednie drzwi zewnętrzne.

wyglad-bramy-garazowej

Brama garażowa Dekedo

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii stworzyliśmy produkt, który wyróżnia się trwałością, bezawaryjnością i wygodą obsługi.

Brama Dekedo odznacza się także znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi i wysoką energooszczędnością, która zmniejsza koszty ogrzewania pomieszczenia. To optymalny wybór dla nowoczesnego domu.

Jak wyglada panel bramy garazowej

Bramy garażowe Dekedo

Nasze projekty należą do najbardziej innowacyjnych na rynku. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w trosce o jak najlepszą jakość i jak najwyższy poziom energooszczędności. Dbamy również o to, by nasze produkty były dostosowane do najnowszych standardów technologicznych.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top