Wysoka funkcjonalność i nowoczesny design – to najprostsza charakterystyka bramy segmentowej DEKEDO. Model zaprojektowany został z dbałością o każdy detal. Ta staranność widoczna jest nie tylko w atrakcyjnej stylistyce bramy, ale również jej wysokiej jakości użytkowej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii stworzyliśmy produkt, który wyróżnia się trwałością, bezawaryjnością i wygodą obsługi. Brama DEKEDO odznacza się także znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi i wysoką energooszczędnością, która zmniejsza koszty ogrzewania pomieszczenia. To optymalny wybór
dla nowoczesnego domu.

Brama DEKEDO bezpieczeństwo w każdym aspekcie.

Bramy dostępne w wersji z dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem RC2.

Rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo przed próbami otwarcia poprzez  kopanie, uderzanie czy wyrywanie oraz użycie narzędzi takich jak łom, śrubokręt czy obcęgi.

1. Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców

Specjalna konstrukcja segmentów i zawiasu zapewnia ochronę przed przytrzaśnięciem przez bramę, zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie bramy.

Bezpieczny zawias bramy garazowej

Bezpieczne zawiasy bramy garażowej Dekedo.

2. Zabezpieczenie przed urazami na krawędziach

Ościeżnice kątowe praktycznie uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców na krawędziach bocznych bramy – między jej skrzydłem, a ramą.

Zabezpieczenia bram garazowych

Zabezpieczenia przed urazami.

3. Zabezpieczenie przed przypadkowym uderzeniem

Napęd z funkcją krawędziowej listwy bezpieczeństwa. Zatrzymuje on, a następnie otwiera bramę w razie zetknięcia jej dolnej krawędzi z przeszkodą.

Mocne napedy do bram garazowych

Napęd z funkcją krawędziowej listwy bezpieczeństwa

4. Zabezpieczenie antywłamaniowe

Elektroniczne zabezpieczenie przed jej niepożądanym otwarciem. Uniemożliwia on jej siłowe podniesienie. W połączeniu z solidną konstrukcją bramy zapewnia optymalną ochronę przeciwwłamaniową.

wyglad-bramy-garazowej

Solidna konstrukcja bramy Dekedo

5. Zaawansowane zabezpieczenie przeciwawaryjne

Potrójne pakiety sprężyn naciągowych i podwójne linki stalowe. To rozwiązanie zapobiega jej opadnięciu nawet w razie pęknięcia sprężyny

Liny bram garazowych

Zaawansowane zabezpieczenie przeciwawaryjne

6. Bezpieczeństwo i komfort obsługi

Pionowe sprężyny naciągowe w ościeżnicy zapewniają wyrównanie ciężaru bramy. Stabilizuje to konstrukcję, a także pozwala na zmniejszenie wymaganej wysokości oraz obniżenie wymaganej głębokości garażu.

Sprezyny naciagowe do bram garazowych

Pionowe sprężyny naciągowe

Większe bramy DEKEDO wyposażone są w sztywne wały ze sprężyną skrętną, z bezobsługowym, atestowanym zabezpieczeniem. Dzięki temu, nawet w razie pęknięcia sprężyny, brama jest mocno podtrzymywana i może być łatwo przesunięta do góry.

Kontakt