Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowych OKNOPLAST nie dotyczą żadne bariery architektoniczne. To autorska odpowiedź na współczesne trendy architektoniczne i stale rosnące oczekiwania użytkowników.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST łączą w sobie jasność wynikającą z dużych przeszkleń, wygodę zaawansowanego systemu działania i bezpieczeństwo nowoczesnych, zmniejszonych progów. Idealnie prezentują się w dużych i niewielkich domkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach oferując każdemu z nich wyjście na taras, balkon lub do ogrodu.

Drzwi tarasowe SLIDE

Drzwi tarasowe przesuwne, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania. Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST Premium

Bardzo duże, wygodne i bezpieczne wyjście na taras zyskasz dzięki drzwiom tarasowym HST Premium. Ich nowoczesna konstrukcja, powstała z myślą o likwidacji barier oferuje przestrzeń o szerokości 6,5 m, co stanowi rozwiązanie idealne do wnętrz o dużej powierzchni. W nich drzwi tarasowe HST Premium mogą wykazać się swoją funkcjonalnością i z pomocą zaawansowanego systemu działania zaoferować wyjście nie tylko duże, piękne i bezpieczne, ale również łatwe w obsłudze, bo wymagające zaledwie niewielkiego nakładu sił. W HST Premium znajdziesz również szereg dodatków, takich jak choćby specjalistyczne okucia, sprężyny naciągowe klamki i amortyzatory, dzięki którym korzystanie z HST Premium będzie nie tylko łatwe, ale również przyjemne.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne znajdziesz również w drzwiach tarasowych HST. Tutaj przekładają się m.in. na bardzo duże przeszklenia, które wprowadzają do domu większą dawkę światła optycznie powiększając dostępną przestrzeń. To jednak nie wszystko. W HST znajdziesz również udoskonalony system, oparty na działaniu dwóch, niezależnych od siebie prowadnic. Za jego sprawą korzystanie z drzwi tarasowych HST staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Tak zaawansowana konstrukcja umożliwia osiągnięcie wyjścia o szerokości 2,9 – idealnego zarówno na taras, jak i do ogrodu. Co więcej, drzwi tarasowe HST to przykład nowoczesnego designu, który prezentuje się jeszcze lepiej w połączeniu z oknami Koncept, powstałymi w oparciu o podobny projekt.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK to najlepsza szansa na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Twój salon nie posiada rozmiaru królewskich pomieszczeń? Nie szkodzi. PSK i PSK-Z dzięki udoskonalonej budowie zajmą niewielką ilość miejsca, nawet w pozycji otwartej, a przy tym zagwarantują Ci wyjście o szerokości aż 1,6 m. Do tego dochodzi zaawansowany system uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia ułatwiające obsługę i duża powierzchnia szyb, za sprawą której wnętrze domu przepełnione jest światłem oraz nabiera niepowtarzalnego charakteru. Ta swoboda działania możliwa jest również dzięki zamontowaniu dwustronnej klamki z wkładką na klucz i możliwości stworzenia z drzwi tarasowych zewnętrznych, odpornych na ewentualne próby włamania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to nowa propozycja w obrębie wyjść tarasowo-ogrodowych, uzbrojona w duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone, przepełnione jest światłem i nabiera przejrzystości oraz charakteru. W PSK Atrium umieściliśmy nowoczesny system odstawno-przesuwny, z pomocą którego wyjście osiąga szerokość 1,6 m, a przesunięcie skrzydła nie sprawia żadnego problemu – również dzięki specjalnym okuciom. Te posiadają specjalne zaczepy, za sprawą których korzystanie z drzwi jest bezpieczne, bo wracają na na swoje miejsce już przy lekkim przekręceniu klamki. Całości dopełnia mikrowentylacja wbudowana w obwód skrzydła, dzięki którym, smukłym i wąskim, powierzchnia szyb sięga od sufitu po podłogę.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu